Chihuahua 100% psa w psie – Marta Paszkiewicz

Chihuahua2018

 

Chihuahua to najmniejszy pies na świecie, ale jego nazwa pochodzi od największego stanu Republiki Meksyku. Żywy, czujny, odważny, bardzo ruchliwy. Nieważne, że mieści się w torebce wielu celebrytek. Moda modą, ale jak twierdzą ci, którzy chihuahua mają w domu, nie ma lepszego przyjaciela i kompana do zabawy.

Odważne, inteligentne, nieco nerwowe, trochę uparte i bardzo wesołe – tak pokrótce można je opisać. Psy tej rasy przywiązują się do jednego właściciela i są bardzo tolerancyjne wobec innych zwierząt w domu.

Wbrew swoim ograniczeniom i raczej mizernej posturze, stawiają czoła każdemu przeciwnikowi. Większość właścicieli psów traktuje swoich czworonożnych przyjaciół jak członków rodziny, a co za tym idzie uważa, że psy czują, rozumieją i myślą tak jak ludzie. Fakty, ujęte przez autorkę potwierdzają tę teorię.

Bogactwo historii, legend i mitów dotyczących pochodzenia psów tej rasy jest odwrotnie proporcjonalna do ich wielkości. Skąd tak naprawdę pochodzą psy chihuahua? Co powinniśmy wiedzieć o tej rasie? Jaki jest jej charakter i czy chihuahuę można wyszkolić? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w książce „Chihuahua 100% psa w psie” autorstwa Marty Paszkiewicz.

Chcesz posiadać psa rasy chihuahua, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z nowym pupilem? Ta książka pomoże ci podjąć decyzję! To poradnik dla obecnych oraz przyszłych właścicieli, zawierający informacje o diecie, pielęgnacji, leczeniu, zachowaniu, charakterze.

Autorka dzieli się z nami tajnikami, dotyczącymi tych niezwykłych zwierząt.

Książka wzbogacona jest o fotografie, ukazujące urok psiaków, ich delikatność i wdzięk.

 

http://www.psychoskok.pl/produkt/chihuahua-100-psa-w-psie/

http://autorzy365.pl/chihuahua-100-psa-w-psie-marta-paszkiewicz-premiera_a5896

 

Autorka poradnika Marta Paszkiewicz to psycholog zwierząt, specjalizacja psycholog psów. Posiada na swoim koncie jeszcze jedną publikację pt. „Dogoterapia w pigułce”

http://www.psychoskok.pl/produkt/dogoterapia-w-pigulce/