Fuzja - Adam Tatur

Fuzja Talar 2019.jpg

 

Opis fabuły:

„Fuzja” – psychothriller z elementami horroru i fantastyki. Data wydania e-booka: 01.04.2019. Wydawnictwo: e-bookowo.pl

Nastolatek Kuba, dzięki naukowej działalności swojego ojca oraz obsesyjnemu zadurzeniu we własnej siostrze, odkrywa świat pełen groteskowych wynaturzeń i okrucieństwa, w którym zacierają się granice między zahamowaniami chłopaka, a jego brutalną naturą; między rzeczywistością, a koszmarem na jawie.

Miłość, przyjaźń, seks, zazdrość, morderstwa, okrutne zabawy, samookaleczanie, do tego ironia, specyficzny komizm i celowe przerysowania; barwne postacie oraz wątki: fantastyczny i sensacyjny wplecione w surrealistyczny świat umysłu nastolatka. Można by powiedzieć: emocjonalny horror-rollercoaster wieku dojrzewania. Wybawieniem może okazać się ucieczka, która finalnie nie przynosi jednak niczego dobrego.

 

 

 

O autorze:

Adam Tatur – urodzony w 1971 roku w Lublinie. Wielbiciel mocnych filmów (Tarantino, Lynch), komediodramatów Koterskiego, dramatów Smarzowskiego.

Pierwsze teksty zaczął pisać, zainspirowany filmami z lat 80, („The Thing” i „Alien”) oraz powieściami Waldemara Łysiaka (np. „Flet z mandragory”). Przez lata wykształcił własny styl, ucząc się od mistrzów (m.in. Irving, Lem, Bułchakow). Lubi pisać mocne, szalone historie, nierzadko karykaturalne i momentami dosadnie krwawe. Taki też jest jego autorski debiut, powieść e-book „Fuzja”.

Ciągle jednak szuka literackich wyzwań, tworząc teksty dramatyczne i poezje