Tajemniczy zapach szczęścia - Aneta Jaroszczak

tajemniczy zapach szczescia2016

Autorka recenzji: Gabrysia Malinowska

 

Przed miłością nie ma ucieczki

Dla wielu kobiet miłość i przyjaźń dawno już wygasła w ich codziennym życiu. Nadmiar obowiązków życia codziennego stoi na pierwszym miejscu, a potrzeba miłości i żar, który przed laty był tak ważny - dawno osłabł. Słowa - przyjaźń i miłość - stały się odległe, można powiedzieć, że są wręcz nierzeczywiste i zapomniane.

Jednak książka „Tajemniczy zapach szczęścia” przywołuje wspomnienia z lat, w których te zapomniane często uczucia miały wielką wartość i były niemalże święte. Mimo, że bohaterzy książki: Aldona, Julia, Maria i Mikołaj są już dojrzałymi ludźmi i każdy ma już zapisaną w swoim życiu swoją historię, to pod wpływem znanych z młodości uczuć zaczynają zachowywać się jakby rzeczywiście do niej wrócili. Przyjaźń i miłość na nowo nabrały głębokiego znaczenia.

Książka pokazuje, że przed miłością nie ma ucieczki. Jak już w kogoś trafi, to nikt się przed nią nie wybroni, nawet najbardziej zatwardziały singiel. Odbiera rozum ludziom w każdym wieku. Na nowo okazuje się, że seks jest wspaniały, gorący i namiętny do granic możliwości. Właściwie to można powiedzieć, że jest jeszcze lepszy, gdy jest dojrzały.

Czytelniczki niniejszej pozycji mogą wykorzystać niektóre pomysły w swoim życiu i zaskoczyć swojego partnera, podgrzać temperaturę w swoim łóżku, co na pewno będzie dla wszystkich miłym zaskoczeniem.